RU

Все про обладнання

Подзвонити
Написати

Фільтрація води в басейні

01

Водозабір із басейну

На цьому етапі прораховуються необхідні закладні для створення якісної протоки води. Для басейну скімерного типу визначається індивідуальна кількість скімерів та донників, а також основний напрямок подачі та забору води. Для басейну переливного типу необхідно забезпечити донний злив та якомога більший периметр борту басейну з переливним жолобом. Для зручності очищення басейну додатково встановлюються водозабірні форсунки для пилососів.
02

Комунікації

Це не явний, але дуже важливий етап. Комунікації між водозабором, системою фільтрації та поверненням води мають бути герметичними та надійними. Ми використовуємо тільки якісні труби та фітинги для забезпечення циркуляції води в системі комунікації басейну.
03

Насоси для фільтрації

Насоси для басейну можуть бути кількох видів: для основної фільтрації води, для атракціонів (водоспадів гейзерів тощо), для фільтрації комерційних басейнів та для SPA басейнів.
HaywardSpeck pumpen
EmauxAquavivaKripsol
04

Фільтри та фільтраційні установки

Фільтри для басейну можуть бути декількох видів: окремий фільтр або фільтраційна установка з насосом у зборі, з верхнім або бічним підключенням. Також можуть відрізнятися за принципом роботи – піщані фільтри або діатомітові.
HaywardEmauxAquavivaKripsol
05

Повернення води до басейну

Це останній важливий етап у фільтрації води у басейні — повернення очищеної або насиченої реагентами води через форсунки у водне середовище басейну. Їх кількість і розташування визначається індивідуально під кожен тип і розмір басейну.

Фільтрація води в басейні

01

Безхлорна система дезінфекції

Безхлорна система дезінфекції та стерилізації вуди у басейні, а також контроль її якості. Унікальність системи полягає в тому, що вода в басейні дезенфікується без застосування хлору та інших хімічних реагентів. Знезараження води відбувається за рахунок кількох методів: гідроліз, іонізація міді. У кожній із систем використовується той чи інший спосіб знезараження, або два одночасно.
Sugar valley
02

Станція керування басейном

Залежно від обраної комплектації, станція управління дозволяє здійснювати контроль за дозацією та рівнем pH, Redox і вільного хлору в необхідній кількості. Це дозволить автоматично підтримувати якість води у басейні на потрібному рівні. Станція управління самостійно здійснює контроль над основним і додатковим обладнанням. Допоміжні реле передбачають можливість підключення системи фільтрації, нагрівання води, освітлення і т. д. в залежності від обраної компектації.

Опціонально доступна можливість запису отриманих даних за останні 30 днів і упарвлення віддалено через Wi-Fi.
ElecroHaywardKripsolSugar valley
Speck pumpen
03

Дозатор реагентів

Спеціальні дозатори, а також автодозуючі станції гарантують правильне та якісне дозування препаратів для басейну. Адже недбале користування реагентами, а особливо передозування такими препаратами може негативно позначитися на здоров'ї, стані матеріалів обробки чаші та обладнанні басейну.
Aquaviva
04

Хлоргенератор

Хлоруюча установка застосовується для дезінфекції та стерилізації як приватних так і комерційного басейнів об'ємом води до 500 м³. В основу роботи цієї системи закладено принцип циклічної переробки солі у вільний хлор. Хлор, який виробляється і потрапляє у воду, блокує розвиток водоростей, перешкоджає розвитку мікробів і бактерій.
Pool disinfectionPool disinfection
HaywardEmauxAquavivaSugar valley
05

Ультрафіолетові установки

Ультрафіолетова установка - ідеальний варіант для басейнів об'ємом від 25 до 300 м³. Один з найкращих виробників - це фірма Elecro. Відмінною особливістю даного виробника є реакторна камера з полімеру ePTFE, здатність відображення якого в кілька разів більша, ніж у аналогів з нержавіючої сталі. Завдяки цьому коефіцієнт відбивання збільшується до 95%, значно прискорюючи ефективність диструкції частинок забруднювачів.
Pool disinfectionPool disinfectionPool disinfection
ElecroEmauxAquavivaSita

Нагрів води в басейні

01

Теплові насоси

Для організації комфортних умов у басейні необхідно підтримувати оптимальний температурний режим води. Щоб зберегти високу ефективність нагрівання і при цьому знизити фінансові витрати, достатньо встановити тепловий насос для басейну. Основою роботи цього обладнання є теплообмін. Енергія з низьким потенціалом, що присутня в навколишньому середовищі, витягується за допомогою теплового насоса і перетворюється на енергію з високим температурним потенціалом, що оптимально підходить для якісного нагрівання води в басейні.
HaywardFairland
02

Теплообмінники

Недорогий і дієвий спосіб забезпечити нагрівання басейну протягом цілого року - встановлення теплообмінника.

Це обладнання з'єднує опалювальну систему будинку або окремий котел для підігріву води з контуром фільтрації води басейну. Воно розраховане на тривалий термін служби, оскільки вже працює з очищеною водою. Високий рівень надійності досягається загалом завдяки використанню міцної антикорозійної сталі, титану та інших матеріалів, що витримують вплив довкілля.
ElecroEmauxAquaviva
03

Електронагрівачі

Електронагрівач забезпечує підтримання температури води у невеликих басейнах навіть у холодну пору року. Саме тому цей тип нагрівача чудово підходить для нагрівання SPA басейну. Завдяки електронагрівачу для басейну можна не залежати від сезону і забезпечити комфортне користування басейном протягом усього року.

Конструкція даного типу нагрівача складається з проточної труба (камери) і розташованих всередині тенів. Керувати рівнем нагріву можна через вбудований термостат або контрольний блок.
Elecro

Догляд за чистотою в басейні

01

Форсунки для прибирання басейну

Даний тип форсунок необхідний у тому випадку якщо розмір басейну перевищує розміри, що дозволяють без перешкод пилососити дно за допомогою водного пилососа підключеного в систему фільтрації (скімер) і прикріпленим до телескопічної штанги, або басейн переливного типу (без скімерів), або розташування скімерів унеможливлює підключення пилисоса для збирання бруду з дна басейну.
02

Місце для подачі реагентів у воду

У скімерному басейні дана зона передбачена в самому скімері. У переливному басейні місце дозації реагентів вбудовується в контур фільтрації води.
03

Тестер кількості реагентів у воді

Дані тестери необхідні для контролю рівня реагентів у воді. Вони бувають кількох видів: краплинні, пігулкові та електронні.

Вас зацікавило якесь з описаних вище обладнання і ви би хотіли його замовити?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів