RU

Матеріали оздоблення

Подзвонити
Написати

Плитка для басейну

Плитка для оздоблення басейну застосовується як для зовнішніх так і для внутрішніх робіт. Плитка для басейну повинна бути максимально надійною, довговічною та безпечною. Найважливішим критерієм для плитки є рівень водопоглинання. У якісної плитки вона повинна дорівнювати нулю.
+ Зносостійка поверхня
+ Стійка до хім-реагентів
+ Морозостійка

ПВХ плівка для басейну

ПВХ плівка або лайнер для басейну є універсальним матеріалом для обробки басейну. Лайнер є багатошаровою ПВХ плівкою, армованою сіткою з поліестеру. Це досить міцний та зносостійкий матеріал. Плівка ПВХ для басейну є не тільки оздоблювальним матеріалом, але й гідроізолюючим.
+ Антибактеріальне покриття
+ Захисний шар від УФ
+ Захист кольору

Мозаїка для басейну

Керамічна та скляна мозаїка для басейнів – матеріал для остаточного оформлення та декорування басейну. Цей матеріал стійкий до впливу зовнішніх факторів: сонячного світла, перепадів температури, механічних пошкоджень, тиску льоду, засобів обробки води. Маючи безліч варіантів кольору та текстур можливе створення індивідуальних варіантів оформлення басейну з гарними візерунками та хитромудрими орнаментами.
+ Водовідштовхуваність
+ Стійкий до хім-реагентів
+ Будь-який тип води

Кам'яне оздоблення басейну

Порівняно нещодавно увійшовший на ринок України вид оздоблення басейну. Даний тип дозволить зробити безшовний дизайн оздоблення поверхні чаші басейну. Термін служби такого матеріалу налічується десятиріччями. Спосіб нанесення – розпилення. Палітра кольорів даної обробки басейну дозволить створити неповторне враження від басейну.
+ Водовідштовхуваність
+ Стійкий до хім-реагентів
+ Морозостійкість

Копінговий камінь

Кінцевим етапом оформлення басейну є декоративне оздоблення бортів по периметру басейну. Бортова плитка або копінговий камінь за своєю структурою протиковзкий та підійде для оформлення верхньої частини бортів басейну. Терасний камінь дозволить створити єдиний вид території навколо басейну у поєднанні з бортовим каменем. Є варіанти як для переливних, так і скімерних типів басейну.
+ Не нагрівається на сонці
+ Стійкий до УФ
+ Протиковзкий

Терасна плитка та дошка

Терасна плитка та дошка для басейну призначена для облицювання території навколо басейну та в цілому території біля будинку. З естетичного боку, вона використовується для створення дорогого та шикарного зовнішнього вигляду ділянки з басейном, а також для візуального поділу басейну та тераси біля нього. Практична сторона її використання – це невибагливість у догляді та простота монтажу.
+ Водовідштовхуваність
+ Стійкий до УФ
+ Морозостійкість

Гайд для визначення кольору води*

*кінцевий результат може відрізнятися від фото, ми не даємо 100% гарантію, все залежить від освітлення і часу доби
Синій
Блакитний
Морська хвиля
Смарагдовий
Антрацит
Малахіт
Глибокий синій

Вас зацікавив якийсь з описаних вище матеріал і ви би хотіли його замовити?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів