RU

Накриття басейну

Подзвонити
Написати
Жалюзі для басейну

Жалюзі для басейну

+ Ідеальний варіант для накриття
+ Підвищена безпека
+ Зберігає температуру води
+ Захист від зовнішнього забруднення
01
Ролети для басейну або жалюзі для басейну це оптимальний спосіб накриття, який дозволяє надійно та максимально естетично закрити басейн від впливу зовнішнього середовища для захисту від його забруднення. Також це європейський стандарт для безпеки оточуючих – дорослих, дітей та тварин. Ролети для басейну витримують навантаження до 100 кг, що забезпечує безпеку у разі непередбачених обставин.
02
Наш каталог ролет містить велику кількість різних варіацій як по монтажу, так і по оформленню. Надійність ролетів доводить відповідні сертифікати якості. Ціна на ролети для басейну залежить в основному від їх розміру та форми вашого басейну.
03
За допомогою жалюзів для басейну ви зможете забезпечити чистоту басейну, що знизить витрати на очищення та обслуговування.
Автоматичні жалюзі для басейну
Купити жалюзі для басейну
Надводний монтаж
Приклад жалюзів в приватному басейні
Павільйони для басейну

Павільйони для басейну

+ Підвищена безпека
+ Зберігають температуру води
+ Захист від зовнішнього забруднення
+ Додаткові 2 місяці купального сезону
01
Павільйони для басейну (накриття для басейнів) представлені різноманітністю форм, моделей, розмірів та дизайнерськими зовнішніми характеристиками.
02
Виготовлення павільйону для басейну будь-якої моделі під ваше індивідуальне замовлення. Накриття для басейну даного типу продовжують купальний сезон, економлять витрати на очищення та обігрів басейну, створюють неповторний затишок та атмосферу відпочинку.
03
Накриття для басейнів (павільйони для басейну) - це ідеальний варіант для вирішення вищезазначених задач. Павільйон також забезпечує безпеку дітей та тварин у періоди невикористання басейну. Також він допомагає підтримувати оптимальний температурний режим і захистить воду від забруднення.
Розсувні павільйони для басейнів
Павільйон без направляючих
Приклад павільйона на терасі
Солярна плівка для басейну

Солярна плівка

+ Економія енергії на підігрів води
+ Підвищєння температури до +5˚ C
+ Підходить для будь-якого типу води
+ Захист від зовнішнього забруднення
01
Завдяки нагріванню води в басейні можна продовжити купальний сезон, що значно підвищує комфорт для відпочиваючих. Однак, варто пам'ятати, що у відкритому басейні при температурі 26˚ C на годину випаровується до 0.136 літрів рідини з кожного метра квадратної поверхні води. А за дуже високих температур навколишнього середовища може випарвуватися в рази більше рідини. А при низьких темперурах у вечірній та нічний час, втрати можуть складати до 10˚ C за ніч.
02
Тому для ефективного збереження тепла та значного зменшення випарів рекомендуємо використовувати спеціальне захисне накриття – теплозберігаюче накриття (солярну плівку). Данне накриття не тільки дозволить зберегти температуру води, але й покращить її прогрів завдяки спеціальній структурі з порожніми повітряними камерами. Це ідеальне рішення для домашніх та комерційних басейнів будь-яких форм та розмірів. За допомогою солярної плівки можна знизити тепловтрати басейну до 75%, а відсоток випаровування води зкоротити до 95%.
Солярна плівка
Текстура плівки
Бульбашки можуть бути різної форми

Вас зацікавив якийсь з описаних вище типів накриття і ви би хотіли його замовити?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів