RU
Додаткове обладнання
Водоспади
Освітлення
Пилососи
Осушувачі
Сходи
Водоспади для басейну

Водоспади для басейну

Водоспад для басейну - один із функціональних і водночас декоративних елементів для приватного, комерційного або СПА басейну. Водяні потоки, потрапляючи на тіло під певним тиском створюють якісний масажний ефект, що подобається багатьом. Як результат – м'язи можуть одночасно прийти в тонус та розслабитися.

Варто відзначити, що конструкція водоспадів виконана з нержавіючої сталі, що допоможе гармонійно вписати водоспад у будь-який дизайн басейну, як усередині будинку так і у вуличний варіант. Всі шви надійно загерметизовані, що дозволить виробу прослужити довгий час у вуличних умовах.

Освітлення басейну

Освітлення басейну
Освітлення для басейну допоможе не тільки організувати затишну атмосферу і естетичний вигляд басейну, але й вписати ваше водоймище в інтер'єр будинку або ландшафтного дизайну вашої ділянки.

На сьогоднішній день застосовується різноманітна світлодіодна техніка для освітлення басейну. Вся техніка відповідає стандарту водостійкості IP 68.

Пилососи
для басейну

Пилососидля басейну
Як провести прибирання басейну без участі людини і навіть найменших зусиль? Єдине і правильне рішення це – робот-пилосос для басейну. Його вибирають багато власників басейнів. Все, що буде необхідно від вас - включити та опустити пилосос у воду басейну. Після закінчення роботи витягнути і промити фільтр.Роботизований пилосос для басейну – це компактний та легкий пастиковий агрегат із зручною зовнішньою ручкою для занурення його у воду. На стійких протиковзких колесах, за допомогою яких він легко долає проблеми і пересувається по дну і бортам басейну. Моделі розрізняються за джерелом живлення, вони можуть бути як дротові так на акумуляторах.
Осушувачі повітря

Осушувачі повітря

Для басейну закритого типу, як плавального так і спа басейну, рекомендуємо встановити корпусний осушувач повітря для приміщення. Оскільки волога, що випаровується, нікуди не зникає, а навпаки накопичується і осідає на поверхнях у приміщенні. Насамперед це створює некомфортний клімат для відпочиваючих – надто спекотний та вологий. Шкідливі мікроорганізми при попаданні в дихальні шляхи людини можуть призвести до різних захворювань.

По-друге псує оздоблення приміщення та обладнання басейну через грибок, цвіль та іржу.  Також збільшується ризик отримати травми через вологу на поверхнях приміщення.
Сходи та
поручні
Сходи тапоручні
Якщо не передбачені римські сходи всередині басейну пропонуємо до вашої уваги сходи з нержавіючої сталі на два, три і більше ступенів. Сходи для басейну будуть оснащені протиковзкими накладками.Стійкість навісних сходів для басейну забезпечує прогумована накладка внизу щаблів, якими конструкція спирається в борт басейну. Такі упори не руйнують покриття та гідроізоляцію поверхні чаші басейну. Основна функція сходинок та поручнів для басейну - забезпечити безпечний спуск та підйом із басейну.

Вас зацікавило якесь з описаних вище обладнання і ви би хотіли його замовити?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів