RU

В будинку

Скільки коштує збудувати басейн у будинку?

Спочатку потрібно визначити бажаний розмір басейну та його місце у будинку, а також тип конструкції басейну та його оздоблення.
Скільки коштує збудувати басейн у будинку?
Основні етапи
01
Відпочинок чи спорт
Від цього буде залежати необхідне обладнання та розмір басейну. Для відпочинку можемо запропонувати додатково обладнання SPA зони та підвищену температуру води басейну. Для спортивного басейну у приватному будинку рекомендуємо вбудовану систему протитечії та збільшену глибину басейну від 1,60 см та більше.
02
Дитячі зони
Від цього буде залежати зонування басейну на різні глибини та температури. Можливо буде необхідно побудувати кілька зон басейну з роздільними контурами фільтрації води для забезпечення різної температури води та для зручності всієї родини.
03
Місце під обладнання
Необхідно спланувати комунікації та приміщення під обладнання вашого майбутнього басейну. Необхідне місце від 5 до 10 м. кв. в залежності від комплектації та обладнання. Обладнання має бути встановлене нижче рівня води у басейні.
04
Тип конструкціі
Переливний
Скімерний
Басейн може бути двох видів, переливний або скімерний. Для переливного типу рекомендуємо підготувати зону навколо басейну для гармонійного вигляду, оскільки вода в такому басейні на одному рівні із зоною навколо басейну.
05
Система фільтрації води
Це основна система обладнання, необхідна для забезпечення якісної циркуляції і, як наслідок, фільтрації води в басейні. Без цієї системи неможливо забезпечити інші важливі процеси у водному середовищі басейну, такі як знезараження та нагрівання води.
06
Система знезараження води
Ця система обладнання призначена для усунення з води всіх забруднюючих частинок та організмів, які можуть нашкодити здоров'ю людини. У систему знезараження води може входити різне обладнання в залежності від обранного типу знезараження - хлорного або безхлорного.
07
Система нагрівання води басейну
Ця система обладнання залежить від наданого на об'єкті типу енаргоподачі: тепло від контуру котла, можливість використання електрики або сторонній вид енергії. Виходячи з того і підбирається необхідний тип нагрівача: електронагрівач, теплообмінник, тепловий насос або сонячний нагрівач.
08
Система осушення приміщення
Можна сказати, що це невід'ємна частина обладнання, необхідна для басейну всередині приміщення. Осушувач повітря збереже оздоблення та поліпшить мікроклімат у приміщенні з басейном. Ця система призначена для покращення циркуляції повітря у приміщенні та видалення зайвої вологи, що постійно випаровується з поверхні води басейну.
09
Оформлення басейну
Мозаїка
Плитка
Камінь
Порівняно нещодавно увійшовший на ринок України вид оздоблення басейну. Даний тип оздоблення дозволить зробити безшовний дизайн оздоблення поверхні чаші басейну. Термін служби такого оздоблення налічуються десятиріччями.
Керамічна плитка використовується для обробки чаші басейну, сходів, бортів. Протиковзні текстури застосовуються для забезпечення безпеки на сходах басейну та в мілководній частині. Плитка укладається на поверхню гідроізольованої чаші басейну спеціальними водостійкими клеями та шви затираються вологостійкою затиркою.
Керамічна та скляна мозаїка для басейнів – матеріал для остаточного оформлення та декорування басейну. Ці матеріали стійкі до впливу зовнішніх факторів: сонячного світла, перепадів температури, механічних пошкоджень, засобів обробки води. Маючи безліч варіантів кольору та текстур можливе створення індивідуальних варіантів оформлення басейну з гарними візерунками та хитромудрими орнаментами.

Вам сподобався даний тип басейну і ви би хотіли збудувати такий для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів