RU

Спортивний

Будівництво спортивних басейнів

У нас є гарний досвід співпраці з архітекторами та проектувальниками різного рівня.
Будівництво спортивних басейнів
Основні етапи
01
Місце під обладнання
Необхідно спланувати комунікації та приміщення під обладнання майбутнього спортивного басейну. Залежно від комплектації обладнання потрібно виділити місце від 15 до 30 м. кв. Якщо немає можливості підвести комунікації під обладнання в підвальне або приміщення на першому поверсі будівлі, то необхідно підготувати технічний приямок достатнього розміру біля басейну. Обладнання має бути встановлене нижче рівня води у басейні.
02
Документація
Необхідно підготувати документацію для цього типу проекту. Є велика кількість необхідних норм та правил для реалізації професійного спортивного басейну. Ми з радістю допоможемо вам з підготовкою документації та реалізацією цього типу басейну.
03
25 або 50 метрів
Від цього залежить рівень і кількість обладнання необхідного для здійснення якісної фільтрації та знезараження води в басейні даного типу.
04
Тип конструкціі
Переливний
Скімерний
Басейн може бути двох видів, переливний або скімерний. Для переливного типу рекомендуємо підготувати зону навколо басейну для гармонійного вигляду, оскільки вода в такому басейні на одному рівні із зоною навколо басейну.
05
Система фільтрації води
Це основна система обладнання, необхідна для забезпечення якісної циркуляції і, як наслідок, фільтрації води в басейні. Без цієї системи неможливо забезпечити інші важливі процеси у водному середовищі басейну, такі як знезараження та нагрівання води.
06
Система знезараження води
Ця система обладнання призначена для усунення з води всіх забруднюючих частинок та організмів, які можуть нашкодити здоров'ю людини. У систему знезараження води може входити різне обладнання в залежності від обранного типу знезараження - хлорного або безхлорного.
07
Система нагрівання води басейну
Ця система обладнання залежить від наданого на об'єкті типу енаргоподачі: тепло від контуру котла, можливість використання електрики або сторонній вид енергії. Виходячи з того і підбирається необхідний тип нагрівача: електронагрівач, теплообмінник, тепловий насос або сонячний нагрівач.
08
Система осушення приміщення
Можна сказати, що це невід'ємна частина обладнання, необхідна для басейну всередині приміщення. Осушувач повітря збереже оздоблення та поліпшить мікроклімат у приміщенні з басейном. Ця система призначена для покращення циркуляції повітря у приміщенні та видалення зайвої вологи, що постійно випаровується з поверхні води басейну.
09
Оформлення басейну
Плитка
Керамічна плитка використовується для обробки чаші басейну, сходів, бортів. Протиковзні текстури застосовуються для забезпечення безпеки на сходах басейну та в мілководній частині. Плитка укладається на поверхню гідроізольованої чаші басейну спеціальними водостійкими клеями та шви затираються вологостійкою затиркою.

Вам сподобався даний тип басейну і ви би хотіли збудувати такий для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів