RU

Для релаксу

Купити спа басейн

Цей тип басейну можна обрати з готових варіантів або побудовати з нуля.
Купити спа басейн
01
Тип конструкціі
Бетонний SPA
Готовий SPA
Індивідуально укомплектований СПА басейн з можливістю розміщення місць для водного та повітряного масажу, масажних лежаків, гейзерів тощо.
02 — для бетонного SPA
Обладнання
У бетонному типі басейну може бути реалізована велика кількість різноманітного обладнання.
Гідромасаж
Лежачі масажні місця
Водоспади
Аеромасаж
Освітлення
03 — для бетонного SPA
Система фільтрації води
Це основна система обладнання, необхідна для забезпечення якісної циркуляції і, як наслідок, фільтрації води в басейні. Без цієї системи неможливо забезпечити інші важливі процеси у водному середовищі басейну, такі як знезараження та нагрівання води.
04 — для бетонного SPA
Система знезараження води
Ця система обладнання призначена для усунення з води всіх забруднюючих частинок та організмів, які можуть нашкодити здоров'ю людини. У систему знезараження води може входити різне обладнання в залежності від обранного типу знезараження - хлорного або безхлорного.
05 — для бетонного SPA
Система нагрівання води басейну
Ця система обладнання залежить від наданого на об'єкті типу енаргоподачі: тепло від контуру котла, можливість використання електрики або сторонній вид енергії. Виходячи з того і підбирається необхідний тип нагрівача: електронагрівач, теплообмінник, тепловий насос або сонячний нагрівач.
06 — для бетонного SPA
Система осушення приміщення
Можна сказати, що це невід'ємна частина обладнання, необхідна для басейну всередині приміщення. Осушувач повітря збереже оздоблення та поліпшить мікроклімат у приміщенні з басейном. Ця система призначена для покращення циркуляції повітря у приміщенні та видалення зайвої вологи, що постійно випаровується з поверхні води басейну.
07 — для бетонного SPA
Оформлення басейну
Мозаїка
Плитка
Камінь
Порівняно нещодавно увійшовший на ринок України вид оздоблення басейну. Даний тип оздоблення дозволить зробити безшовний дизайн оздоблення поверхні чаші басейну. Термін служби такого оздоблення налічуються десятиріччями.
Керамічна плитка використовується для обробки чаші басейну, сходів, бортів. Протиковзні текстури застосовуються для забезпечення безпеки на сходах басейну та в мілководній частині. Плитка укладається на поверхню гідроізольованої чаші басейну спеціальними водостійкими клеями та шви затираються вологостійкою затиркою.
Керамічна та скляна мозаїка для басейнів – матеріал для остаточного оформлення та декорування басейну. Ці матеріали стійкі до впливу зовнішніх факторів: сонячного світла, перепадів температури, механічних пошкоджень, засобів обробки води. Маючи безліч варіантів кольору та текстур можливе створення індивідуальних варіантів оформлення басейну з гарними візерунками та хитромудрими орнаментами.

Вам сподобався даний тип басейну і ви би хотіли збудувати такий для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів