RU

Бетонний
моноліт

Будівництво бетонних басейнів

Покроковий опис будівництва басейну по технології безперервного лиття бетону. Один з основних видів капітального будівництва басейну.
Будівництво бетонних басейнів
Завдяки цій технології є можливість збудувати басейн будь якої форми та розміру, конструкція надійна та довговічна. Підходить для переливного типу басейну. Може бути збудований при високих грунтових водах.
01 / 06
Технологія підходить для будівництва як дуже маленьких, так і великих басейнів, де вимоги до міцності чаші басейну особливо високі.
02 / 06
У підготовленому котловані готується щебенево-піщана основа чаші. При необхідності робеться дренажне поле, прокладається гідроізоляційна підкладка, зверху монтується арматурний каркас. Прокладаються трубопровід. Встановлюються заставні елементи та заливається бетон.
03 / 06
Після застигання основи монтується опалубка для заливання бетоном бортів басейну. Закладні елементи для обладнання басейну встановлюються в процесі збирання опалубки і контролюються в процесі бетонування.
04 / 06
Перед початком оздоблювальних робіт проводитися випробування гідроізоляції чаші басейну.
05 / 06
Коли чаша застигне, починається внутрішнє оздоблення басейну під лайнер, мозаїку чи плитку. Заставні елементи встановлюються після того, як басейн оштукатурений.
06 / 06
Широкий вибір додаткових опцій перетворить типовий проект на ексклюзивний.

Вам сподобалась технологія і ви би хотіли збудувати такий басейн для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів