RU

БНО
басейни

Басейн бетонна незнімна опалубка

Детальний опис будівництва басейну з використанням технології бетонної незнімної опалубки.
Басейн бетонна незнімна опалубка
Ця технологія більш фінансово доступна, ніж монолитна конструкція, притому прочність залишається дуже високою. Одна з переваа: легко будується в незручних місцях.
01 / 06
Бетонна незнімна опалубка - це форма, що має наскрізні порожнечі. Висота перегородок в ній менше висоти стінок, тому всередині конструкції утворюються вертикальні та горизонтальні сполучення, в які можна укладати арматуру та заливати бетонні суміші для створення монолітної конструкції.
02 / 06
У котловані збирається основа басейну. Лягає підкладка (гідроізоляція), розмір якої наперед підбирається таким чином, щоб охопити весь басейн. Поверх підкладки в'яжеться арматура (каркас) дна басейну і потім заливається бетоном. Коли донна частина застигне, будуються стіни басейну.
03 / 06
При блочній технології будівництва є багато переваг. Конструкція блоку дозволяє зробити монолітний залізобетон завтовшки 250-400мм, який розрахований на великі навантаження. Використання блоків прискорює та здешевлює будівництво басейну.
04 / 06
Басейни з бетонною опалубкою мають елегантний класичний дизайн прямокутної форми. Нові технології та матеріали зменшують вартість, скорочують термін монтажу та збільшують гарантійний термін експлуатації.
05 / 06
Спеціально розроблені та спроектовані моделі басейнів дають можливість підібрати саме такий басейн, який задовільнить Ваші вимоги щодо розміру та функціональності.
06 / 06
Широкий вибір додаткових опцій перетворить типовий проект на ексклюзивний.

Вам сподобалась технологія і ви би хотіли збудувати такий басейн для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів