RU

SPA
басейни

Будівництво спа басейнів

Детальний опис двох основних видів спа басейнів: готові басейни від світових виробників; індивідуальне будівницто бетонного типу.
Будівництво спа басейнів

Придбати спа басейн

Пропонуємо до вашої уваги готові SPA басейни від основних світових виробників: до 6 сидячих місць, до 2 лежачих місць та до 84 гідро-форсунок. Простий монтаж, невеликі габарити, легке обслуговування.

Будівництво spa

Індивідуальний СПА басейн – це можливість реалізації будь-яких ідей. Розмір задаєте ви, кількість місць може бути необмеженна. Доступність реалізації та велика надійність бетонної чаші басейна.

Комплектація

Акрилова чаша
Готові SPA
У виробництві чаш використовують спеціально розроблений акрилат. Завдяки спеціальній термообробці елементів поверхня ванни спа-басейну є максимально гладкою і без будь-якої нерівності. Завдяки унікальній технології обробки, ви відчуватимете винятково високу якість виконання.
Система фільтрації
Готові SPA
Індивідуальні SPA
Унікальна система подвійної фільтрації, в якій вода фільтрується і на дні і на поверхні відповідно до встановлених циклів фільтрів. Подвійна фільтрація знижує вартість засобів знезараження та позбавляє необхідності частої заміни всієї води в чаші. Надпотужні фільтруючі насоси працюють дуже тихо, і завдяки їх ефективності здійснюється 100% фільтрація.
Теплоізоляція
Готові SPA
Гідромасажні басейни мають сучасну потрійну тепловідбивну ізоляцію, яка за своєю ефективністю не має аналогів. Ізоляція ZTT повертає тепло у воду і значно знижує експлуатаційні витрати.

Система ізоляції спа-басейну має чудові властивості тепловідбивного матеріалу. У разі збою живлення ця технологія захищає воду від замерзання понад 96 годин.
Система управління
Готові SPA
Індивідуальні SPA
Завдяки простим елементам управління ви завжди матимете відмінний масаж у своєму спа-басейні. Кольоровий дисплей з підсвічуванням забезпечить максимальну чіткість керування та швидкий запуск. Також є можливість здийснювати дистанційне управління спа-басейнос. І звичайно, існує широкий спектр налаштувань подвійної фільтрації, економічна програма, керування освітленням, температурою та багато іншого.
Керування масажем та підсвіткою
Готові SPA
Індивідуальні SPA
В основних моделях СПА басейнів використовується регульована система форсунок. Встановіть кут повороту або напрямок потоку, щоб максимізувати масаж. Також в СПА басейнах встановлена Led підcвітка, керування якою здійснюється через систему управління.
Додаткове обладнання
Готові SPA
Оснащення даного типу басейну може сильно відрізнятися, залежно від необхідних систем масажу. Все наповнення обговорюється та затверджується безпосередньо з вами.

Вам сподобалась технологія і ви би хотіли збудувати такий басейн для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів