RU

Басейни
Desjoyaux

Басейн швидко - дежуайо!

Детальний опис технології будівництва та комплектування басейнів від відомого французського бренду Дежуайо [Desjoyaux].
Басейн швидко
Завдяки компанії Дежуайо ваш басейн буде: збудований в рекордно короткий термін; це буде єдина монолітна конструкція; 10 років гарантій на конструкцію. Дежуайо - це європейська якість!
01 / 09
Будівництво басейнів у рекордно стислі терміни є незаперечною перевагою технології «Desjoyaux», яка дозволяє побудувати та ввести в експлуатацію басейн безпосередньо перед або під час купального сезону.

Будівництво басейну за сприятливих умов може становити до 14 робочих днів.
02 / 09
Чаща басейну збирається за допомогою поліпропіленових панелей, які швидко монтуються. Крізь панелі пропускають арматуру і вся конструкція бетонується, дозволяючи швидко створити єдину, міцну, абсолютно монолітну структуру.

Це спеціально розроблена конструкція, яка успішно застосовується протягом більше 30 років.
03 / 09
Панелі Desjoyaux універсальні і дозволяють побудувати якісну бетонну чашу басейну практично будь-якої форми. Це дуже зручно, тому що дозволяє втілювати в життя навіть найоригінальніші проекти.

Однак існують основні форми, які дозволяють прискорити процес будівництва.
04 / 09
Компанія-виробник у всьому світі підтримує 10-річну гарантію на всі басейни, побудовані за технологією Desjoyaux.

10 років гарантії на басейн.
05 / 09
Можливе застосування спеціальних пластикових сходів круглої форми (римські сходи) розмірами 1,75 м. та 2,75 м. в радіусі, або прямокутною форми, шириною 3,0 м.
06 / 09
Для остаточної обробки чаші басейну застосовується ПВХ плівка, яка служить гідроізолюючим та оздоблювальним матеріалом. Має різноманітні кольори, відтінки та візерунки.
07 / 09
Верхня частина борту оздоблюється спеціально розробленим декоративним каменем.
08 / 09
Все обладнання басейну сконцентроване всередині невеликої, зручної та ефективної установки. Є навісні або вбудовані в борт басейну компактні моделі. Фільтруюча мембрана фільтруючої установки здатна очищати воду басейну до 6 мікрон.
09 / 09
Насоси від 18 до 25 куб.м. здатні забезпечити хорошу циркуляцію води. Додаткові функції дають можливість плавати проти штучної течії, підігрівати та знезаражувати воду всіма відомими способами.

Традиційні форми Desjoyaux

Прямокутні 1
Овальні 2
Круглі 3
Під замовлення 4

Вам сподобалась технологія і ви би хотіли збудувати такий басейн для себе?

Звертайтесь, ми з задоволенням вам допоможемо реалізувати вашу мрію!
Подзвонити
Написати

Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів один з найважливіших факторів для зручного та приємного проведення часу біля басейну. SERVICE.SWPOOL - це якість і надійність. Регулярне обслуговування басейну дозволить насолоджуватися басейном у будь-який зручний для вас час.
Обслуговування басейнів